ההורים מצביעים ברגליים: שיעורי ההתחסנות לקורונה בקרב הילדים, בני הנוער וצעירים נמוכים

| 2601 צפיות
| 2601 צפיות

מסעות ההפחדה והאיומים של בכירי משרד הבריאות להחיל חיסונים נוחלים כישלון חרוץ. מניתוח שערך "חדשות זמן אמת" עולה: ההורים מצביעים ברגליים. עד כה חוסנו רק כ-6% מילדי הגן ובתי הספר היסודיים, וכרבע מיליון ילדים בני 12-15 לא התחסנו כלל. כ-300 אלף בני נוער וחיילים לא קיבלו את הבוסטר ואיבדו את התו הירוק, וגם בקרב בני 20-29, כרבע מיליון לא קיבלו את הבוסטר ואיבדו את התו הירוק

| יריב המר | בריאות

אחרי פרויקטור הקורונה פרופ' סלמן זרקא, שהכריז ש"צריך לשקול לחייב חיסונים נגד קורונה בישראל", גם מנכ"ל המשרד נחמן אש אומר הבוקר (ראשון) בראיון ברדיו 103FM "יכולים להגיע למצב שיהיה צורך בחובת חיסונים". אש אומנם הבהיר כי כרגע אין עדיין מקום לשקול חובת חיסונים, אך לא שלל את הצעד בהמשך.

כדאי להבין על איזה רקע נאמרים הדברים. בניגוד לציפיות משרד הבריאות, מתברר שמבצע חיסון הילדים בני 5-11, שנכנס לשבוע השלישי שלו, מקרטע. עד כה חוסנו רק כ-6% מתוך 1.2 מיליון ילדי גן חובה ובתי הספר היסודיים, ונראה שקמפיין ההפחדות של המשרד, בהובלת רופאים בכירים, נוחל כישלון חרוץ. מדובר בכ-80,000 ילדים שהוריהם בחרו לחסנם עד כה.

בקרב הילדים בני 12-15, קמפיין חיסון הבוסטר אמור להתחיל השבוע. מבצע החיסון בקבוצת גילאים זו החל ב-6 ביוני, בסמיכות להשבעת הממשלה, וכעת חלפה חצי שנה ואמורים להתחיל בבוסטר. לפי ניתוח "חדשות זמן-אמת", חיסון בני ה-12-15 הוא בעצם זה שהחל את מהלך הגל הרביעי, "גל הדלתא", ובמהלך התקופה חלה עליה של כ-30% בתמותת ילדים (בכל הגילאים) לעומת התקופה המקבילה אשתקד. עד כה, כ-60% מבין 600 אלף בני הנוער בחטיבות הביניים קיבלו מנה ראשונה של החיסון, ו-48% בלבד חוסנו באופן מלא. מדובר בכרבע מיליון ילדים שלא התחסנו כלל. אף על פי כן, נתוני התחלואה כרגע נמוכים ביותר.

WhatsApp Image 2021 12 05 at 14.08.38 2

גם בקרב 600 אלף בני ה-16-19 - בהם תלמידי תיכון וחיילים צעירים, קמפיין חיסוני הבוסטר נחל כישלון חרוץ. למרות שיעורי התחסנות נאים של 75% במנה השנייה ו-88% במנה הראשונה, רק 35% באו להתחסן במנה השלישית. מדובר במחצית מבני הנוער שלא הגיעו לקבל את הבוסטר - כ-300 אלף ילדים וחיילים שרובם כבר איבדו את התו הירוק. 

קמפיין הבוסטר נכשל גם בקרב כמיליון בני 20-29. זאת, למרות כפיית החיסונים המסיבית בצה"ל. 75% התחסנו במנה שנייה, ובסמיכות נצפתה עלייה בתמותת צעירים של כ-12% לעומת השנים האחרונות. אולי בשל תופעות הלוואי רק כ-50% מבני ה-20-29 הגיעו לקבל את הבוסטר. מדובר בכ-250 אלף צעירים שאיבדו את התו הירוק, ולמרות זאת מעדיפים שלא להתחסן.

כעת משרד הבריאות נמצא בצומת דרכים. ההתעלמות מתופעות הלוואי, היעדר השקיפות, מסעות ההפחדה הטוענים שהקורונה מסוכנת לילדים וצעירים למרות שהנתונים אינם תומכים בכך, וחוסר האמון של חלקים נרחבים מהציבור בבכירי משרד הבריאות נותנים את אותותיהם. האם ההצבעה של הציבור ברגליים תוביל לשינוי במדיניות משרד הבריאות, והמשרד יכיר סוף סוף בעובדה שגלי התחלואה יורדים גם בהיעדר התחסנות של צעירים, או שהממשלה תמשיך לנקוט בקו ההפחדה, תחזק את אגרופה ותגביר את שלילת הזכויות של האזרחים? נצטרך להמתין ולהיווכח.

 


בואו להשפיע עוד היום

"מגזין זמן אמת" הוא אתר תקשורת שהוקם כדי לספק את מה שחסר כל כך במדיה – עיתונות אחרת, מעמיקה, המייצרת תוכן איכותי, שכולל תחקירים, סקירות ומאמרי עומק, ופועלת מתוך תחושת שליחות וללא אינטרסים מסחריים או פוליטיים, בתמיכת הציבור הרחב.

לתמיכה או הוראת קבע

תגובות לכתבה זו יועברו לאישור לפני פרסום. אנא השתמשו בשפה מכבדת ואם מצאתם טעות, אנא צרפו נימוק ענייני וקישור למקור הטענה.

5000 תוים נשארו


שרון בן לביא
אתם מדהימים! תודה!
תודה ענקית לכם על הדיווח הכן והאמיתי ועל הקמת האתר! אני אתכם באש ובמים 😎💪
4
עדויות
עדויות של נפגעי "חיסונים" בישראל
https://www.vaxtestimonies.org/
4
ממ
שמעתם על הילדה שבמצב אנוש?
מיד לאחר החיסון
כרגיל, לא מדווחים

3
שירילי
תודה לאמת
תודה אמת
3
דורון
תודה רבה
תודה רבה לכם על כל הנגשת המידע
8

האלגוריתם אשם? ה-CDC הסיר בחשאי רבע ממקרי המוות בילדים שיוחסו לקורונה

| יפה שיר-רז | בריאות

ה-CDC הסיר מאתר מעקב הנתונים שלו עשרות אלפי מקרי מוות המיוחסים לקורונה, בהם כ-25% ממקרי המוות בילדים. הנתונים המנופחים שימשו את ה-FDA כדי להצדיק את מתן היתר החירום לחיסון הילדים. לטענת ה-CDC: חלה טעות – האלגוריתם אשם

שבדיה: מפסיקים לחסן ילדים בני 5-11

| יפה שיר-רז | בריאות

 

רשות הבריאות של שבדיה החליטה אתמול כנגד ההמלצה לחסן ילדים בגילאי 5-11. "איננו רוצים לחסן קבוצה שלמה של ילדים למען החברה", אמרה ברטה ביוקלונד, מהסוכנות לבריאות הציבור בשבדיה

ה-CDC מדווח על 8 מקרי מיוקרדיטיס בילדים בני 5-11 לאחר חיסון פייזר. 58 דיווחים על תופעות לוואי בגילאים אלה סווגו כחמורות

| יפה שיר-רז | בריאות

מספר הדיווחים בקרב הילדים הצעירים בגילאי 5-11 עלתה פי 2 בתוך חודש וחצי, מאז תחילת מסע החיסונים בקבוצת גיל זו. 58 מקרים סווגו כחמורים - עלייה של 40% מלפני 3 שבועות. בין הדיווחים, ילד בן 7 לקה באירוע לב חמור שלוש שעות לאחר שקיבל את חיסון פייזר, ועל פי הדיווח למערכת ה-VAERS מטופל באקמו

מערכת ה-VAERS האמריקאית: 52 דיווחים על מקרי מוות בילדים – 46 מתוכם בחיסון פייזר

| יפה שיר-רז | בריאות

תינוק בן 5 חודשים שנפטר יומיים לאחר שאמו חוסנה בעבודה, ילד בן 16 שמת במהלך שיעור מתמטיקה בזום ביום החיסון, ולראשונה בהיסטוריה של ה-VAERS – ילד בן 15 שנפטר מאי ספיקת לב. סיבות המוות השכיחות שדווחו הן בעיות לב וקרישיות.ד"ר ג'סיקה רוז, מומחית לאימונולוגיה נגיפית ולביולוגיה חישובית בחנה את הדו"ח של פייזר שפורסם לאחרונה וחושפת: 34 אירועי תופעות לוואי בילדים בני פחות מ-16 דווחו במסמך. 59 דיווחים הועלמו מממנו בנימוקים כמו גובה או משקל לא מתאימים לגיל

מחקר חדש מגרמניה: אפס ילדים בגילאי 5-11 מתו מקורונה

| יפה שיר-רז | בריאות

מחקר שנערך על ידי מומחים ממחלקות לרפואת ילדים ולמחלות זיהומיות בגרמניה, והתבסס על נתונים משלוש מערכות רישום לאומיות, מצא שמתוך כמיליון וחצי ילדים שנדבקו בקורונה, אף ילד בן 5-11 לא נפטר, ושיעור האשפוזים עמד על 0.2 ל-10,000. הממצאים עולה בקנה אחד עם נתונים שדווחו כבר ממדינות אחרות, כמו גם עם הנתונים מישראל, שגם בה אף ילד בריא לא נפטר מקורונה

וייטנאם: 120 ילדים אושפזו ו-3 מתו לאחר שקיבלו חיסון פייזר

| יפה שיר-רז | בריאות

מחוז טהאנה הואה בהאנוי, וייטנאם, השעה את השימוש באצווה של חיסון הקורונה של פייזר לאחר שיותר מ-120 תלמידים אושפזו בעקבות קבלת החיסון, כך מדווחים העיתונים בוויטנאם ובסינגפור. בשבוע שעבר מתו 3 ילדים בשני מחוזות אחרים בהאנוי, אף הם לאחר שקיבלו את החיסון של פייזר. משרד הבריאות המקומי: סיבת המוות - "תגובתיות יתר לחיסון"

אולי יעניין אותך גם...