בניגוד להחלטת בג"צ, דו"ח מבקר המדינה ועמדת שר המשפטים: איכוני השב"כ חוזרים

בחסות המאבק שהוכרז על וריאנט האומיקרון, הממשלה אישרה בשבת את החזרת השימוש באיכוני השב"כ עד חמישי הקרוב. שר המשפטים ושלושה שרים נוספים התנגדו. האם ההחלטה הזמנית, שזכתה לביקורת חמורה בדו"ח מבקר המדינה, שבג"צ קבע כי היא מהווה פגיעה דרקונית בדמוקרטיה, וששר הבריאות עצמו התנגד לה נחרצות בעבר, תהפוך בקרוב לחוק שהוא יחתום עליה?

ח"כ גבי לסקי במכתב לשר לביטחון פנים: הורה על חקירת האלימות המשטרתית בהפגנה נגד כפיית התו הירוק מול בית ראש הממשלה במוצ"ש ברעננה

| יפה שיר-רז | פוליטיקה וכלכלה

ח"כ גבי לסקי שיגרה היום מכתב לשר לביטחון פנים עמר בר-לב, ובו ביקשה כי יורה על חקירה של התנהלות השוטרים בהפגנה שהתקיימה במוצאי שבת מול ביתו של ראש הממשלה ברעננה בנושא התו הירוק, וינקוט בצעדים משמעתיים כלפי השוטרים האלימים. לדבריה, מדובר באירועים המתרחשים באופן תדיר

משחקי שליטה: תקשורת אסטרטגית בין מדינה לאזרחיה בצל משבר הקורונה

| פרופ' אתי אינהורן | פוליטיקה וכלכלה

כיצד פועלת הממשלה כזאב בעור כבש כדי לשקר לציבור, למה בעצם השחקנים השולטים במידע נאלצים לשקר לנו גם אם השקר לא מצמיח להם תועלת ואף משית עליהם עלויות, ומדוע ממדי השקר תלויים במידה רבה גם בנו, האזרחים?

ראש הממשלה בנט לאחר אישור התקציב: נקיים הרוטציה. שר האוצר: נשקיע בבינה מלאכותית.

לאחר אישור תקציב המדינה, ראש הממשלה בנט: "הממשלה יציבה. היא תמלא את ימיה". קורא לאחדות ולאיפוק. 

שאשא-ביטון לבנט: "פתח את דיוני קבינט הקורונה במלואם לציבור"

שרת החינוך יפעת שאשא-ביטון שיגרה מכתב לבנט, ובו דרישה לפתיחת דיוני קבינט הקורונה: "כך התחייבנו לציבור במערכת הבחירות האחרונה. הבטחה כזאת ראוי לקיים"