בואו להשפיע עוד היום

"מגזין זמן אמת" הוא אתר תקשורת שהוקם כדי לספק את מה שחסר כל כך במדיה – עיתונות אחרת, מעמיקה, המייצרת תוכן איכותי, שכולל תחקירים, סקירות ומאמרי עומק, ופועלת מתוך תחושת שליחות וללא אינטרסים מסחריים או פוליטיים, בתמיכת הציבור הרחב.

לתמיכה או הוראת קבע

מסמך סיכום דיון של משרד הבריאות חושף: כבר כיום ארגון הבריאות העולמי מפעיל דה-פקטו את משרד הבריאות בישראל

| 3845 צפיות
| 3845 צפיות

כך עולה מסיכומי ישיבות הוועדה המייעצת בנושא הפוליו, בשנים 2022-2023, שנחשפו כעת בעקבות עתירה נוספת של הכלכלן ומנתח המערכות דוד שולדמן על פי חוק חופש המידע

אתמול (ה-23 במאי, 2024) התקיים לראשונה בוועדת החוקה, חוק ומשפט בכנסת דיון בנושא האמנה החדשה שארגון הבריאות העולמי מנסה להוביל אליה את מדינות העולם, והשינויים הבעייתיים המוצעים בתקנון הארגון. הדיון התקיים בעקבות החשש שהעלו מספר ח"כים ופעילים, ביחס לפגיעה הצפויה בריבונות של מדינת ישראל, תוך הגדלת סמכויות הארגון בכל הנוגע להכרזה על מצבי חירום ומגיפות וניהול הטיפול בהם (כולל למשל, מדיניות חיסונים סגרים בידודים, תו ירוק וכד').

אלא שמסמך סיכום דיון של משרד הבריאות שהגיע אתמול לידיו של דוד שולדמן חושף שכבר כיום ארגון הבריאות העולמי מפעיל דה-פקטו את משרד הבריאות בישראל.

ממש במקרה הסתיימה אתמול עתירה נוספת של שולדמן נגד משרד הבריאות, בדרישה לקבלת פרוטוקולים מישיבות הוועדה לטיפול בהתפרצות פוליו בישראל בשנת 2022-2023. בעקבות העתירה, קיבל שולדמן לידיו את הסיכומים של 25 ישיבות הוועדה אשר לא פורסמו עדיין לציבור, ובית המשפט אף חייב אתמול את משרד הבריאות בתשלום הוצאות העתירה.

מסיכום הישיבה הראשונה של הוועדה ב-10 במרץ, 2022, עולה התמונה הבאה:

  • לאור 'התפרצות' פוליו, שרוב הנתונים המעידים עליה עלו מבדיקות הביוב, הוועדה קיבלה המלצות מארגון הבריאות העולמי עוד לפני ישיבתה הראשונה. אלא שמתברר שהמלצות אלה מלוות באיום ממשי.
  • יו"ר הוועדה הגדיר את הסכנה שעמה מתמודדת הוועדה: מה יאמר ארגון הבריאות העולמי ("אב"ע") על ישראל. הסכנה פורטה לשלושה איומים, המרחפים על ישראל במידה שלא תפעל על פי המלצות הארגון:
  1. הארגון יכריז על מצב פוליו בישראל.
  2. הארגון יכריז שישראל אינה פועלת על פי המלצותיו.
  3. הארגון יכריז על ישראל כעל מדינה סוררת.

או במלים אחרות, זהו איום בשיימינג בינלאומי ובסנקציות ממשיות, שכן הכרזה על מצב פוליו במדינה מובילה לאזהרות מסע וכרוכה בהפסדים כלכליים.

  • המלצות הארגון לישראל היו שעליה לצאת בתוך 14 יום למבצע חיסון ארצי בחיסון חי מוחלש (OPV) – חיסון שכידוע, אף מדינה מערבית לא מחסנת בו בגלל הסיכון לשיתוק פוליו, וכי יש לתת את החיסון לכל הילדים בישראל, ללא אבחנה בין "מחוסן" ל"לא מחוסן". זאת, למרות שמרבית האוכלוסייה מחוסנת, וכבר מוגנת מהנגיף (המטרה המוצהרת היא לכאורה להגן על אחרים בסביבתם, אך גם רוב ה"אחרים" ממילא מחוסנים, כך שלמעשה, המחוסנים התבקשו להתחסן כדי להגן על הלא מחוסנים שאינם רוצים להתחסן), ולמרות שידוע כי החיסון החי-מוחלש גורם בעצמו לפוליו ("פוליו שמקורו בחיסון ה-OPV", כך על פי הודאת ארגון הבריאות העולמי עצמו).
  • לאור המקרים ההולכים ומתרבים של פוליו שמקורו בחיסון החי-מוחלש – ארגון הבריאות העולמי מפתח חיסון חדש. הדיון הספציפי אומנם אינו עוסק בנושא זה, אלא דיונים אחרים בהמשך, אך מזכיר הוועדה מבהיר לחברים כי הוא עובד עם ארגון הבריאות על החיסון החדש.
  • הוועדה החליטה להמליץ למנכ"ל משרד הבריאות להזמין את החיסון החי-מוחלש לכלל ילדי ישראל עד גיל 10 ולצאת למבצע "שתי טיפות".
  • הגורם שממנו מוזמנות מיליוני מנות החיסון הוא... ארגון הבריאות העולמי עצמו, שמתברר כי הוא משמש גם כגוף שמתווך את המסחר בחיסונים עם חברות הפארמה.

במלים אחרות, מהדיון עולה כי ארגון הבריאות העולמי פועל כבר כיום לא רק כגוף בינלאומי שסמכותו המקצועית מוגבלת להמלצות, אלא כארגון שיש לו סמכויות רגולטוריות ואכיפתיות – לאיים על ישראל בסנקציות ובשיימינג, ובמקביל מתווך את המסחר בחיסונים עם היצרניות.

WhatsApp Image 2024 05 23 at 18.56.56

המסמך, אומר שולדמן, מעלה חששות כבדים, שארגון הבריאות העולמי למעשה כבר כיום מפעיל דה-פקטו את משרד הבריאות. "מהמסמך עולה שהארגון פועל בשיטות של "פרוטקשן" ממש, כשהוא 'ממליץ' לישראל להזמין ממנו מוצר שהוא זה שמתווך את שיווקו. וכל זה למרות שהארגון עצמו מכריז על המוצר הזה כבעייתי ומסוכן, ומסיבה זו בדיוק פועל ממש בימים אלה לפתח מוצר חדש שיתמודד עם הבעייתיות והסכנה, אך 'המלצה' זו מתבררת למעשה כאיום – שאחרת הוא עלול לעשות למדינה שיימינג ולנקוט בסנקציות".

לדברי שולדמן, כל הישיבות הבאות של הוועדה סוכמו משום מה באנגלית, למרות שהתנהלו בעברית ומנכ"ל משרד הבריאות כמובן דובר עברית. "האם הסיבה היא שהסיכומים הללו נועדו למעשה לא עבור הציבור הישראלי, אלא עבור 'הריבון' בפועל?".


בואו להשפיע עוד היום

"מגזין זמן אמת" הוא אתר תקשורת שהוקם כדי לספק את מה שחסר כל כך במדיה – עיתונות אחרת, מעמיקה, המייצרת תוכן איכותי, שכולל תחקירים, סקירות ומאמרי עומק, ופועלת מתוך תחושת שליחות וללא אינטרסים מסחריים או פוליטיים, בתמיכת הציבור הרחב.

לתמיכה או הוראת קבע

תגובות לכתבה זו יועברו לאישור לפני פרסום. אנא השתמשו בשפה מכבדת ואם מצאתם טעות, אנא צרפו נימוק ענייני וקישור למקור הטענה.

5000 תוים נשארו


גדעון
לא לפחד מהארגון המטורלל והפרוגרסיבי הזה.
אסור בשום פנים ואופן לחתום כל הסכם עם הארגון הפרוגרסיבי הזה.
אם יש להם המלצות שיישמו אותם על 10 מיליון המסתננים לתוך ארה"ב. מדינות אירוםה, רוסיה, מדינות ערב ואחר כך יבואו לבלבל לנו את המוח. נראה כמה יצליחו.
שיפסיקו לאיים עלינו.
במקרה הגרוע, מדינת ישראל תכריז על הארגון הזה כלא אמין ובעל אינטרסים זרים . אם אנחנו נפגע, גם הם יפגעו. תאמינו או לא לישראל יש שם גדול מאד בעולם בתחום הרפואה. במידה וישראל תכריז על הארגון שהוא לא אמין דורסני ובעל אינטרסים זרים. זה יוביל לסופו של הארגון למרות הפלוורות שהם עושים.

0
פנחס
על זה
על זה צריך לעשות הפגנות ולהפוך את המדינה ולא על כל חרטה אחרת שעושים בקפלן.
0
תמרה ליברמן
הכל מלמעלה
אין סתם צירופי מיקרים , הכל מלמעלה ! מסתבר שמטרד החולי הישראלי ממלא הוראות ואף מחמיר יותר ממטרד החולי העולמי .. מעודד היה לקרוא שאחוז המחסנים חיסוני שג-רע הולך ויורד ! האמת יוצאת לאור על אפם וחמתם
0
ד'ר ניר צבר
מזעזע לראות ולהבין איך זה עובד.
תודה ויישר כח על החשיפה!
0
אסתיה חוטר גזע
זה מועדון המדינות ששמו ארגון הבריאות...
כאשר משתמשים בשם המניפולטיבי שנועד ליצור סמכות שאיננה קיימת דפקטו, משתמשים במילים מפוצצות כמו ארגון, קולג', אוניברסיטה. ואחרי כמה שנים זה מתקבל כאילו זאת באמת המציאות.
מועדון המדינות שנוסד כדי לאפשר למדינות חדשות חלשות לקבל הדרכה בריאוץית בלי שלם עליה הרבה כסף למומחים, נשאר מועדון.
הגיע הזמן אני מקווה לקלוט זאת.
אפשר לה/תחרר ממנו, לבטל את החברות ואז לא יוכל טדרוס להכריח שום דבר וגם לא ליצור סנקציות, כי ישראל תהיה מחוץ למועדון.
בדרך בה פועלים להשמדתנו ועם הודעות הגינוי השנתיות בנושא ישראל שאסיפת המועדון בקביעות הוציאה,
הישארות כחברים הם תוצר של נאמנות חברי מועדון העשירים WEF למדיניות המועדון אשר WHO המוציאים לפועל שלה.

רק פרישה מחברות תציל את חיי אזרחי ישראל ותאפשר לנו לקומם מחדש את ישראל.

0
אנונימית
זה קרה - לאפריקה
זוכרים שהם ביטלו משלוח חיסונים מפייזר בקורונה ? (בטענה שיש להם מספיק)
יומיים אח״כ הצהירו ה WHO שמהם יוצא האומיקרון ? זוכרים?
תסתכלו טוב טוב על התאריכים.

מה קרה לאפריקה ? פגיעה כלכלית קשה תוך ביטול 20 אלף טיסות דקה אחרי ההצהרה של ארגון הבריאות העולמי.

ארגון פשע !

0
אנונימית
״אחרת נהייה בעיני ה WHO כמדינה סוררת״?
ואוו, לקרוא ולא להאמין!
ואגב, מה זה קשור לרבנים ? אנחנו חילונים, מסרבים להתחסן מאז שהתעוררנו בקורונה.

ואגב, המשפט שכולם מכירים ״בשנה הראשונה בגן - כל הזמן חולים״ מסתבר, לא חל על הילדה השלישית הלא מחוסנת (בכלל) שלי ... ה2 הגדולות - כן. והיו חולות כל הזמן.
הקטנה בת 3 - פעם אחת לא חלתה, מעולם לא ראתה מרפאה, והגן בסבבים חוגג (פה והטלפיים, חום, פריחה וכו, כלום!) טפו טפו טפו חמסה חמסה ....

אז הנה לכם, הסטטיסטיקה הפרטית שלי.

0

מאז תחילת הקורונה לא חתמו חברי הצוות לטיפול במגיפות על הסדר ניגוד עניינים

במשך ארבע שנים ועד היום: חברי הצט"מ, שהמלצותיהם היו אלה שקבעו את מדיניות הטיפול הנוקשה בהתפרצות הקורונה, כולל אמצעים כמו סגרים, בידודים, תו ירוק וחיסונים, לא חתמו על הסדר ניגוד עניינים, ומשרד הבריאות טוען שאינו יכול לומר למי מהחברים היה ניגוד עניינים

משרד הבריאות ממשיך לעבור על החוק ולהסתיר את תרומות חברות התרופות

משרד הבריאות, שזכה בפרס השקיפות, מפר באופן סדרתי את חובת פרסום דו"ח התרומות של חברות התרופות למערכת הבריאות. המשרד נמנע כבר שנה תמימה מלפרסם את נתוני 2022, ורק לפני חודש, באיחור של כמעט שנתיים, בעקבות התראה לפני תביעה משפטית, פרסם את נתוני 2021, שהראו שפייזר הכפילה את תרומותיה לעומת 2020

שערוריית פאולו מקיאריני: הקלות הבלתי נסבלת של נוכלויות רפואיות – חלק ב'

כתבי העת הרפואיים, אלה שאמורים לשמש כשומרי הסף של האתיקה והרגולציה במחקרים הקליניים ולמנוע ניסויים מסוכנים בבני אדם, ובראשם ה-Lancet, אחד מכתבי העת היוקרתיים והמובילים ברפואה – נפלו אף הם שדודים לרגלי מקיאריני. חמור מכך, הם קידמו אותו ועזרו לו לצבור מוניטין, אשר איפשר לו להמשיך ולבצע את ניסוי הפרנקנשטיין שלו במטופלים תמימים נוספים

שערוריית פאולו מקיאריני: הקלות הבלתי נסבלת של נוכלויות רפואיות - חלק א'

הסיפור של ד"ר פאולו מקיאריני, המנתח הכריזמטי שעולם הרפואה הכתיר כחלוץ תחום תאי הגזע אך התברר כנוכל רצחני שהרג בייסורים את מרבית מנותחיו בשיטה ה"מהפכנית" שפיתח להשתלת איברים סינתטיים, הוא הרבה יותר מעוד תסריט נטפליקס על שרלטן בעל קסם אישי. זהו סיפור שמדגים את הקלות הבלתי נסבלת של מעשי נוכלות מסוכנים ברפואה, ואת הכשל המערכתי של כל המוסדות והמערכות החשובים בעולם הרפואה שהיו אמורים לעצור אותם

צפון קוריאה תהפוך מחר לחברה במועצת המנהלים של ארגון הבריאות העולמי

בין הנושאים שבהם צפוי הדיון הקרוב צפוי לעשות – "השפעת האלימות בעזה". זאת, בזמן שצפון קוריאה מספקת נשק ואימונים לחמאס, לחיזבאללה ולחות'ים

מחברי ה"תנ"ך" של הפסיכיאטריה (DSM-5-TR) קיבלו 14.2 מיליון דולר מהתעשייה, אך ניגודי העניינים הכלכליים לא דווחו לציבור

כ-60% מהרופאים בארה"ב ששימשו כחברי פאנל וכוח משימה עבור הגירסה המתוקנת של המהדורה החמישית של המדריך האבחוני והסטטיסטי להפרעות נפשיות (DSM-5-TR) קיבלו 14.2 מיליון דולר מהתעשייה, אך לא דיווחו על ניגודי העניינים במדריך או בפרסומים הנלווים אליו, כך מצא מחקר חדש

 

בואו להשפיע עוד היום

"מגזין זמן אמת" הוא אתר תקשורת שהוקם כדי לספק את מה שחסר כל כך במדיה – עיתונות אחרת, מעמיקה, המייצרת תוכן איכותי, שכולל תחקירים, סקירות ומאמרי עומק, ופועלת מתוך תחושת שליחות וללא אינטרסים מסחריים או פוליטיים, בתמיכת הציבור הרחב.

לתמיכה או הוראת קבע

אולי יעניין אותך גם...